Podlinkowanie wpisów – mała piramida linków

Wpis pokaże jak stworzyć piramidę linków stałych które pozwolą nam podlinkować wpisy np z zakupionych multikodów.

Możliwości wykorzystania poniższego sposobu jest wiele ja opisze przykład.

Potrzebujemy

– USM (gdybyśmy chcieli wyciągnąć jakieś adresy z danego skryptu i dodać wpisy ) – zastosuje USM do wyciągnięcia adresów z grupy katalogów http://multikody.com.pl/  ( Grupa 410 seokatalogów oraz 270 katalogów sinooke dostępna również na allegro w promocyjnych zestawach 1+1 – link do aukcji ) – z mojej strony polecam ten zestaw prawie 670 linków.

– Rss Html Generator – Program dostępny na PIO

– darmowe hostingi np keed.pl każda dodana domena na innym IP – możliwość tworzenia 5 subdomen lub serwery własne

 

Zacznę od dodania wpisów do katalogów z grupy multikody.com.pl, korzystając z USM lub z SEOcat wykonałem projekty i teraz czas na pozbieranie wszystkich linków. Do tego celu posłuży mi USM który ma wbudowaną wyszukiwarkę wpisów z seokatalogów oraz sinooke. ( Można skorzystać z wbudowanej w SEOcat wyszukiwarki wpisów)  [FOTO]

Po zebraniu wszystkich linków uruchamiamy Rss Html Generator i wykonujemy

Krok 1 Uzupełniamy Tytuł w polu „RSS FEED TITLE”

Krok 2 Podajemy ilość maksymalnie wygenerowanych linków w „max number of links”

Krok3. Uzupełniamy teksty z synonimami, tutaj polecam ilość znaków od 500-2500 ( zróżnicować wielkość tekstów ), wstawiamy teksty {teskt1|tekst2|tekst3} itd. Polecam skorzystać z oprogramowania AIO + translator + generator synonimów np wbudowany w dodawarki.

Krok4. Polecam również wstawić słowa kluczowe w pole „pozycje do menu i seo linków” listę słów można wygenerować SB, również title proponuje wygenerować sobie osobno aniżeli pobierać online.

Krok 5. Importujemy listę adresów do których dodaliśmy naszą stronę.

Krok 6. Ustawiamy ilość sekcji na stronę ustawiamy 1 !

Gotowy przykładowy skonfigurowany projekt [FOTO]

 

Wygenerowane strony wrzucamy na serwer np wspomniany darmowy keed.pl. Proponuje stworzyć kilka takich mikro stron dla tych samych linków. [ już tutaj możemy zakończyć etap podlinkowania stronami statyczymi, teraz można to wszystko podlinkować komentarzami w WP za pomocą np SB. Zebranie wszystkich linków możemy tylko wykonać za pomocą wtyczki do FF, ten wbudowany w SB nie zbierze nam linków ponieważ struktura linka nie zawiera adresu docelowego. Wtyczka nazywa się LINKY, wystarczy na stronie kliknąć prawym klawiszem linky / copy all links  clipboard, skopiowane linki możemy zapisać do notatnika lub wrzuć bezpośrednio do SB celem podlinkowania całości]

Poziom 2 piramidy

Tworząc 2 poziom piramidy wykorzystujemy wszystkie linki ze stron które utworzyliśmy za pomocą generatora HTML. Wszystko podobnie wykonujemy za pomocą opisu z części 1. Na szybko, importujemy listę adresów URL z utworzonych stron HTML, przygotowujemy słowa kluczowe do tytułów i linków i generujemy projekt korzystając z innych szablonów. Potem możemy wykonać kolejny n-ty poziom piramidy lub zakończyć wszystko podlinkować linki np z WIKI.

Statystyki podlinkowania wpisów z grupy multikody.com.pl,

Jak widać prawie wszystkie linki są w indeksie wyszukiwarki google. Strona została dodana w 1 dniu.

Site stworzonych mikro stron podlinkowanych WIKI.

Polecam sobie stworzyć wcześniej szablony do generatora. Strony możemy wrzucać na większość darmowych hostingów. Strony można tworzyć również pod SWL’e ponieważ bardzo dobrze się znajdują w indeksie wyszukiwarki.

 

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *