Jak znaleźć wartościowe strony za darmo ?

Wpis będzie poświęcony popularnemu programowi do sprawdzania pozycji FREE MONITORING GOOLE który można pobrać za darmo. Po co nam to narzędzie do szukania wartościowych stron? Jak tego dokonać takim narzędziem jeśli nas nie stać na licencje Scrapeboxa lub nie potrzeba nam tego kombajnu? Otóż odp jest prosta tym narzędziem dostajemy listę stron na dane zapytanie.

 

Cel: zebrać listę precli do których możemy się zarejestrować:

Zadanie nr1 )

Ściągamy program i ustawiamy jako ilość wyników wpisujemy 1000, jako kraj wybieramy PL ( jeśli szukamy na inny kraj list to wybieramy sobie ten który nas interesuje) potem przechodzimy do dodania strony oraz słów kluczowych i tutaj mamy pełne pole do popisu. Otóż to oprogramowanie wykorzystamy nie do pokazywania pozycji lecz do zbierania linków. Ponieważ poszukujemy blogów gdzie możemy się zarejstrować musimy skorzystać z footprintu który jednoznacznie znajdzie nam takie strony wiec wpisujey jako słowo kluczowe „inurl:pl/wp-login.php?action=register” i klikamy SEARCH. Po znalezieniu wszystkich stron program zwróci listę stron które będą mieć końcówkę „pl” oraz podstronę z rejestracją „wp-login.php?action=register”. Teraz wystarczy kliknąć „export..” albo CSV albo do schowka i mamy listę którą wklejamy do Brumek’a i możemy się rejestrować. To tylko jedno z możliwych wykorzystać tego narzędzia można zadać dowolne pytanie by otrzymać wartościowe strony do których można dodać wpis korzystając z footprinta na moim blogu można wiele zyskać.

 

Cel2: Wartościowe linki edu, gov i inne .

Zadanie nr2)

Program można wykorzystać np przy szukaniu wartościowych list postawionych na domenach edu, gov itp a jak? Bardzo prosto znajdujemy strony po odpowiednim footprint’cie np site:edu „wordpress” „comments 10..20” dostajemy wszystkie strony postawione na wordpresie z ilością komentarzy do 10 do 20. Dzięki takim zabiegom możemy odnależć wile ciekawych stron w tym

Baza i spis seo katalogów: przykład:  intitle:regulamin „Powered by SEOKatalog”

Baza i spis webmini: przykład: inurl:p/0/asc „webmini”

I tak dalej i dalej można szukać  i szukać wystarczy włączyć myślenie i przeskoczyć konkurencje. Zapraszam do testowania sposobu na darmowe znajdowanie wartościowych stron.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *